33613 Getthen Holm, ljusstakar, 4 st, signerade, höjd 15 cm
Getthen Holm, ljusstakar i form av änglar, 4 st, glaserat stengods, signerade, höjd 15 cm
- Skick:Stearinrester, en med nagg på vinge
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |