32711 Lösa blad, original och litografi, bl a Brita af Klercker, signerade
Lösa blad, pastell av Brita af Klercker, färgetsning av Jorgo Krallis, numrerad 224/250, litografi av Eric H Olson, numrerad 10/150, litografi av Vassil Simittchev, 632/650, samtliga bär signatur, mått ca 70x58 cm
- Skick:Veck, fläckar
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |