33218 Gerhard Nordström, olja på duk, signerad, 66x82 cm
Gerhard Nordström, olja på uppklistrad duk, "Spirande grönska", signerad, mått med ram ca 66 x 82 cm
- Skick:Duk bestående av två delar med skarv
Värdering | 6 000 - 8 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
*Följerätt tillkommer |