32598 Börge Mogensen, hyllsystem, 3 delar, "Öresund", Karl Andersson och Söner, bredd 135 cm
Börge Mogensen, hyllsystem, 3 delar, "Öresund", ekfanér, Bra Bohag, Karl Andersson och Söner, delvis etikettmärkt/brännmärkt, total höjd 246 cm, total bredd 135 cm
Mått, skåpsdel, ca
Bredd: 135 cm
Djup: 46 cm
Höjd 69 cm
Mått, bokhylla, ca
Bredd: 135 cm
Djup: 26 cm
Höjd: 118 cm
Mått, liten bokhylla, ca
Bredd 135 cm
Djup 26 cm
Höjd 59 cm
- Skick:Ställvis solblekt/mjölkigt, främst på sockel, fuktfläck, bruksslitage
- Proveniens:Konstnären Kristian Holmqvists dödsbo
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |