32597 Börge Mogensen, hyllsystem, 6 delar, "Öresund", Karl Andersson och Söner, bredd 204 cm
Börge Mogensen, hyllsystem, 3+3 delar, "Öresund", ekfanér, Bra Bohag, Karl Andersson och Söner, delvis etikettmärkt/brännmärkt, total höjd 246 cm, total bredd 204 cm
Mått, hurtsar, ca
Bredd: 135/69 cm
Djup: 46 cm
Höjd 69 cm
Mått, bokhylla, ca
Bredd: 135/69 cm
Djup: 26 cm
Höjd: 118 cm
Mått, liten bokhylla, ca
Bredd 135/69 cm
Djup 26 cm
Höjd 59 cm
- Skick:Ställvis kraftigt solblekt/mjölkigt, bruksslitage
- Proveniens:Konstnären Kristian Holmqvists dödsbo
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |