32579 Spegel, förgylld, tidigt 1900-tal, 52x49 cm
Spegel, förgylld, fasettslipat glas, tidigt 1900-tal, mått ca 52 x 49 cm
- Skick:Renoveringar, mindre avslag, sprickor i krönets dekor
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |