32506 Arthur Percy, kaffe- och teservis, 42 delar, "Vinranka", UE Gefle
Arthur Percy, kaffe- och teservis, 42 delar, "Vinranka", UE Gefle
- Skick:Något nagg, krackelyr på någon kopp, en tekopp med spricka
- Proveniens:Konstnären Kristian Holmqvists dödsbo
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |