31990 Bänk, furu, längd 117 cm
Bänk, furu, ca 1970/80-tal
Längd 117 cm
Bredd 40 cm
Höjd 38 cm
- Skick:Bruksslitage, märken
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |