31362 Fickur, Wallerius Norrköping, 48 mm, vitmetall, 1800-tal
Fickur, Wallerius Norrköping, 48 mm, boett i vitmetall, spindelgång, ca tidigt 1800-tal
- Skick:Nyckel saknas, ej funktionstestad. Urtavla med sprickor samt retusch, boett med bucklor
- Storlek:48 mm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |