31361 Fickur, Wallerius Norrköping, 62 mm, silver, 17/1800-tal
Fickur, Wallerius Norrköping, 62 mm, boett i silver, spindelgång, 17/1800-tal
- Skick:Nyckel saknas, ej funktionstestad. Urtavla med sprickor, boett med bucklor
- Storlek:62 mm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |