30781 Klocklåda för 12 st klockor, trä/textil, 31 cm
Klocklåda för 12 st klockor, ytterhölje i rödbetsat trä samt glas, invändigt klätt i ljus textil, 12 st löstagbara kuddar, mått ca 31 x 21,5 x 9 cm
- Skick:Bruksslitage, mindre skav och repor
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |