30724 Parvaser, opalinglas, bemålade, höjd 32 cm
Parvaser, opalinglas, målad dekor av fåglar, tidigt 1900-tal, höjd 32 cm
- Skick:Slitage på dekor, främst upptill
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |