30249 Vostok, 34,5 mm, rostfritt stål, 60/70-tal
Herrarmbandsur, Vostok, 34,5 mm, ca 1960/70-tal
Ca 34,5 mm exkl. krona (42 mm lug-to-lug), rostfritt stål, skruvboett, plexiglas
Ljus urtavla med sunburst, stavindex i svart, undantaget kl. 12, 3, 6 & 9, som har guldfärgade index
Mnauellt
Svart läderband, s.k. Bundband, 18 mm, ej original
- Skick:Ej fungerande, bruksslitage, glas med repor och ålderssprickor
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |