30192 Omega, 17 mm, guldpläterad, 1962
Damarmbandsur, Omega, 17 mm, BK 11049-62, guldpläterad, ca 1962
Ca 17 mm exkl. krona (24 mm lug-to-lug), guldpläterad, klämboett, ej signerad krona, mineralglas med fasettslipning
Ljus urtavla med applicerade stavindex, kontrasterande svarta visare
Manuellt, kaliber Omega 483
Brunt läderband, 8 mm, ej original (Hirsch)
19865423
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |