29911 Äldre plåtburkar, 5 st, bl a Ergo Cacao, Thule, Ögon Cacao
Äldre plåtburkar, 5 st, bl. a. Ergo Cacao, Thule/Aktiebolaget Förenade Chokladfabrikerna, Ögon Cacao, Svea Choklad, m.m., höjd 18,5 cm och mindre
- Skick:Bruksslitage, skav, mindre bucklor, ytlig smuts
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |