28773 Sideboard, teak, 60-tal, Nya Virserum Möbelelfabrik, bredd 128 cm
Sideboard, teakfanér, skjutdörrar, två invändiga hyllplan, ca 1960-tal, Nya Virserum Möbelfabrik
Bredd 128 cm
Djup 40 cm
Höjd 68 cm
- Skick:Brukssitage, repor, tejprester på hyllplan
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |