27012 Plåtleksak, ubåt, 50-tal, JEP, Frankrike, längd 41 cm
Plåtleksak, ubåt, "Nautilus 919", urverksdriven, ca 1950-tal, JEP, Frankrike, längd ca 41 cm
- Skick:Bruksslitage, nyckel saknas, överbyggnadens packning har vulkaniserat, smutsigt urverk
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |