27304 Mindre byråer, ett par, ek, 60/70-tal, Ulferts, bredd 61 cm
Mindre byråer, ett par, ekfanér, fyrlådiga, ca 1960/70-tal, Ulferts, Tibro
Bredd 61 cm
Djup 43 cm
Höjd 64 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |