27097 Diverse bakelitbestick, 94 delar, bl. a. "Focus Deluxe"
Diverse bakelitbestick 94 delar, bl. a. "Focus Deluxe", Folke Arström för Gense, m.m., delvis serveringsbestick
- Skick:Bruksslitage, vissa delar med skador
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |