27033 Gerda Strömberg, skål, vas, Strömbergshyttan, signerade
Gerda Strömberg, skål, vas, Strömbergshyttan, signerade, högsta 7cm
- Skick:Något mikronagg på skålens kant
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |