27005 Stig Lindberg, servisdelar, 16 st, "Prunus", kaffefat, Gustavsberg
Stig Lindberg, servisdelar, 16 st, "Prunus", kaffefat, Gustavsberg, diameter ca 12,5 cm
- Skick:Bruksslitage, ett fat med nagg
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |