26983 Stig Lindberg, servisdelar, 15 st, "Colorado", Gustavsberg
Stig Lindberg, servisdelar, 15 st, "Colorado", flintgods, 1950/60-tal, Gustavsberg
Mattallrikar, gröna, 3 st, diameter ca 24,5 cm
Mattallrik, mörkgrön, 1 st, diameter ca 24,5 cm
Djupa tallrikar, svarta, 3 st, diameter ca 21,5 cm
Assietter, gröna, 7 st, diameter ca 22 cm
Fat till tv-koppar, gröna, längd ca 24 cm
- Skick:Bruksslitage, bestickmärken, en assiett med nagg
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |