26982 Sparrisfat, 2 delar, flintgods, 1900-tal, längd 30 cm
Sparrisfat, 2 delar, flintgods, 1900-tal, längd ca 30 cm
- Skick:Skada på fotring, obetydliga glasyrskador på underfatets kant
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |