26981 Vette, bemålat trä, tidigt 1900-tal, längd 33 cm
Vette, Kniphane, bemålat trä, tidigt 1900-tal, längd ca 33 cm
- Skick:Åldersrelaterat slitage, sprickor, färgskav
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |