26958 Servisdelar, 9 delar, "Grön Anna", flintgods
Servisdelar, 9 delar, "Grön Anna", flintgods, längsta 34 cm
- Skick:Något nagg, lagning
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |