26912 Servisdelar, 40 st, "Grön Anna", Rörstrand, flintgods
Servisdelar, 40 st, "Grön Anna", Rörstrand, flintgods
- Skick:Bruksslitage, nagg förekommer, någon del missfärgad
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |