24520 Soffbord, teak, ek, 1960-tal
Soffbord, teak, ek, 1960-tal, 145x55 cm, höjd 58 cm
- Skick:Slitage, fuktfläckar, benställning ej original
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |