24351 Bordsur, Seiko, QC-951, kronmärkt, "Kronometer 103", 60/70-tal
Bordsur, Seiko QC-951, "Crystal Chronometer", militär, kronmärkt, "Kronometer 103", M 3441-103010, ca 1960/70-tal
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Värdering | 3 000 - 3 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |