23849 Werner Skovlund, figurin, signerad, Laesö, Danmark, höjd 32 cm
Werner Skovlund, figurin, föreställande kvinna, glaserat lergods, signerad, daterad -77, Laesö, Danmark, höjd ca 32 cm
- Skick:Mindre avslag/produktionsdefekt
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |