24137 Bengt Edenfalk, vas, skål, "Corona", Skruf, höjd 20,5 cm och mindre
Bengt Edenfalk, vas, skål, "Corona", 2 / 7, Skruf, signerade, etikettmärkta, höjd 20,5 cm och mindre
- Skick:Skål med minimalt toppnagg, vas med djupare bottenrepa
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |