24123 John Erik Jönsson, färglitografier, 4 st, signerade, numrerade /300
John Erik Jönsson, färglitografier, 4 st, signerade, numrerade /300, mått med ram 61x54 cm med ram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |