24059 Inger Kihlman, etsning, "Blommande Äppelträd", signerad, numrerad 154/200
Inger Kihlman, etsning, "Blommande Äppelträd", signerad, numrerad 154/200, 40x35 cm med ram
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |