23985 Diverse trä- och näveraskar, 14 delar, höjd 12 cm och mindre
Diverse trä- och näveraskar, 14 delar, några signerad, höjd 12 cm och mindre, bredd 20 cm och mindre
- Skick:Bruksslitage, dekorslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |