23031 Mona Svärd, litografi, signerad, numrerad 25/25 ET
Mona Svärd, litografi, "Liten på jorden", signerad, numrerad 25/25 ET, mått med ram ca 51 x 71 cm
- Skick:Invändig smuts på glaset
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |