21875 Skrivbordslampa, Luxo, L-1, 60-tal
Skrivbordslampa, Luxo L-1, grönlackerad metall, ca 1960-tal, jordad kontakt, längd ca 100 cm
- Skick:Ej funktionstestad, skav, färgfläckar, bucklor
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |