23828 Pigtittare, mahogny, 18/1900-tal, höjd 70 cm

23828a_8db30fa80f1b9a0_med.jpeg
  • 23828a_8db30fa80f1b9a0_sm.jpeg
  • 23828b_8db30fa82a0631b_sm.jpeg
  • 23828c_8db30fa819c045c_sm.jpeg
  • 23828d_8db30fa8127cb8d_sm.jpeg
  • 23828e_8db30fa823d7422_sm.jpeg
  • 23828f_8db30fa8450d104_sm.jpeg
  • 23828g_8db30fa845d505a_sm.jpeg
  • 23828h_8db30fa83989293_sm.jpeg

Pigtittare/bordsspegel, fanerad i mahogny, svärtade kanter, krön med skuret dekorelement, 18/1900-tal, höjd ca 70 cm, bredd ca 46 cm

  • Skick:Smuts, smärre skav, masksting

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK