36761 Lagonda, 20 mm, 18k guld, 60-tal
Damarmbandsur, Lagonda, 20 mm, 18k guld, ca 1960-tal
Ca 20 mm exkl. krona (25 mm lug-to-lug), 18k guld, skruvboett, ej signerad krona, plexiglas
Ljus urtavla med applicerade guldfärgade stavindex, guldfärgade visare utan lysmassa
Manuellt
Saknar band
693 04 02
Bruttovikt
10,3 gram
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage, glas med repor
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |