36297 Skrivbord, jugend, furu, tidigt 1900-tal

36297a_8dceac0d4891ebe_med.jpeg
  • 36297a_8dceac0d4891ebe_sm.jpeg
  • 36297b_8dceac0d66e5c46_sm.jpeg
  • 36297c_8dceac0d8cad7a9_sm.jpeg
  • 36297d_8dceac0da55a434_sm.jpeg
  • 36297e_8dceac0dbdd8be7_sm.jpeg
  • 36297f_8dceac0dd313a29_sm.jpeg

Skrivbord med fem lådor, jugend, avlutad furu, tidigt 1900-tal

Bredd 116 cm

Djuå 56 cm

Höjd 77 cm

  • Skick:Bruksslitage, fuktfläckar, mindre skador

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK