36305 Piedestal, trä/sten, 1900.tal, höjd 68 cm

36305a_8dce9c6b772e2a5_med.jpeg
  • 36305a_8dce9c6b772e2a5_sm.jpeg
  • 36305b_8dce9c6b96b9dde_sm.jpeg
  • 36305c_8dce9c6bb8e4506_sm.jpeg
  • 36305d_8dce9c6be60293b_sm.jpeg
  • 36305e_8dce9c6c0d40c5f_sm.jpeg

Piedestal, stomme i förgyllt trä, två skivor i grön marmor, 1900.tal

Höjd 68 cm

Skivor ca 25 x 25 cm

  • Skick:Bruksslitage

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK