36392 Girard-Perregaux, 21,5 mm, guldpläterad, 1950-tal

36392a_8dceb63a50d3e8b_med.jpeg
  • 36392a_8dceb63a50d3e8b_sm.jpeg
  • 36392b_8dceb63a67aa63c_sm.jpeg
  • 36392c_8dceb63a7c5aeb6_sm.jpeg
  • 36392d_8dceb63a90e3427_sm.jpeg
  • 36392e_8dceb63aa494ef6_sm.jpeg

Damarmbandsur, Girard-Perregaux, ca 21,5 mm exkl. krona, guldpläterad boett (stålbaksida), ca 1950-tal, svart textilband

  • Skick:Tillsynes fungerande, smärre bruksslitage

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK