32410 Systemkamera, Minolta XM, 70-tal, Japan
Systemkamera, Minolta XM, Optik; Minolta MC W Rokkor-SG 28 mm/1:3.5, Minolta MC Rokkor-PF 50 mm/1:1.7, Minolta MC Tele Rokkor PF 135 mm/1:2.5, Soligor Tele-Auto 200 mm/1:3.5, ca 1970-tal, Japan, 28 mm samt 200 mm kommer i bärväskor
- Skick:Hårt bruksslitage med skavd färg samt mindre skador och bucklor, ej funktionstestad
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |