32410 Systemkamera, Minolta XM, 70-tal, Japan

32410a_8dc70e7b8a8eae4_med.jpeg
  • 32410a_8dc70e7b8a8eae4_sm.jpeg
  • 32410b_8dc70e7bc5386c5_sm.jpeg
  • 32410c_8dc70e7bf92806c_sm.jpeg
  • 32410d_8dc70e7c4246c46_sm.jpeg
  • 32410e_8dc70e7c7f6bfd3_sm.jpeg
  • 32410f_8dc70e7cc61c289_sm.jpeg
  • 32410g_8dc70e7cfac44f1_sm.jpeg

Systemkamera, Minolta XM, Optik; Minolta MC W Rokkor-SG 28 mm/1:3.5, Minolta MC Rokkor-PF 50 mm/1:1.7, Minolta MC Tele Rokkor PF 135 mm/1:2.5, Soligor Tele-Auto 200 mm/1:3.5, ca 1970-tal, Japan, 28 mm samt 200 mm kommer i bärväskor

  • Skick:Hårt bruksslitage med skavd färg samt mindre skador och bucklor, ej funktionstestad

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)330 SEK