32502 Skålar, spillkum, 4 delar, största 34 cm

32502a_8dc72aa7f4a09ca_med.jpeg
  • 32502a_8dc72aa7f4a09ca_sm.jpeg
  • 32502i_8dc71e8711ab2ba_sm.jpeg
  • 32502j_8dc71e872daf327_sm.jpeg
  • 32502b_8dc71e864829989_sm.jpeg
  • 32502c_8dc71e866362cb0_sm.jpeg
  • 32502d_8dc71e8681448c6_sm.jpeg
  • 32502e_8dc71e869ee39d4_sm.jpeg
  • 32502f_8dc71e86b7f3a79_sm.jpeg
  • 32502g_8dc71e86d443911_sm.jpeg
  • 32502h_8dc71e86f425f9b_sm.jpeg

Skålar, spillkum, 4 delar, bl. a. 1800-tal, största 34 cm

  • Skick:Nagg, slitage, näst minsta med spricka
  • Proveniens:Konstnären Kristian Holmqvists dödsbo

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK