31962 Pottskåp, nyrenässans, furu, 18/1900-tal
Pottskåp, nyrenässans, furu, ca 18/1900-tal
Höjd 82 cm
Djup 43 cm
Bredd 48 cm
- Skick:Åldersrelaterat slitage, masksting
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |