32010 Matmöbel, 5 delar, 80-tal, Skaraborgs Möbelindustri
Matmöbel, runt bord med två iläggsskivor samt 4 st stolar, svartlackerad ek, ca 1980-tal, Skaraborgs Möbelindustri, etikettmärkt
Längd 120-220 cm
Höjd 72 cm
- Skick:Bruksslitage, ställvis hårdare, främst på stolarnas ryggstöd
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |