30806 Speldosor, mekaniska, 24 st, 1900-tal

30806a_8dc442462a97c98_med.jpeg
  • 30806a_8dc442462a97c98_sm.jpeg
  • 30806b_8dc44246410e0bd_sm.jpeg
  • 30806c_8dc442465d9d902_sm.jpeg
  • 30806d_8dc442467840bd6_sm.jpeg
  • 30806e_8dc442468dcdd93_sm.jpeg
  • 30806f_8dc44246a7d249b_sm.jpeg

Speldosor, mekaniska, 24 st, 1900-tal

  • Skick:Bruksslitage, smuts, nikotindoft, ej fullständigt genomgångna

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK