31708 Edvin Öhrström, vas, ariel, "Flickan och duvan", signerad, Orrefors, höjd 15,5 cm

31708a_8dc56dffa986440_med.jpeg
  • 31708a_8dc56dffa986440_sm.jpeg
  • 31708b_8dc56dffbe2a505_sm.jpeg
  • 31708c_8dc56dffd046272_sm.jpeg
  • 31708d_8dc56dffe81be92_sm.jpeg
  • 31708e_8dc56dfffd68cc9_sm.jpeg
  • 31708f_8dc56e000fd74a2_sm.jpeg
  • 31708g_8dc56e0024931f2_sm.jpeg
  • 31708h_8dc56e003b2da06_sm.jpeg
  • 31708i_8dc56e00516f30b_sm.jpeg
  • 31708j_8dc56e006a1d8e1_sm.jpeg

Edvin Öhrström, vas, ariel, "Flickan och duvan", signerad "Orrefors, Ariel 446-6, Edvin Öhrström", Orrefors, höjd 15,5 cm, diameter 12 cm

  • Skick:Bottenrepor, obetydligt bottennagg, ytlig invändig beläggning

Värdering12 000 - 15 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK