30252 Certina, DS Caimano, 38 mm, rostfritt stål,
Herrarmbandsur, Certina DS Caimano, 38 mm, referens C0.1741.0A, rostfritt stål, ca 2010-tal
Ca 38 mm exkl. krona (43,5 mm lug-to-lug), rostfritt stål, klämboett, signerad krona, safirglas
Ljus urtavla med sunburst, applicerade silverfärgade stavindex med applicerade arabiska index kl. 12, 3 & 9, datumvisning, silverfärgade visare med lysmassa
Quartz
Länk i rostfritt stål, 21 mm, original, 3 st extralänkar medföljer
14BC0187236
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage, glas med skada ca kl. 7
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |