30166 Certina, 33,5 mm, "Kockums", 18k guld, 70-tal
Herrarmbandsur, Certina, 33,5 mm, referens 441.3810.68, ca 1970-tal
Ca 33,5 mm exkl. krona (39 mm lug-to-lug), 18k guld, monocoquesboett, ej signerad krona, plexiglas
Ljus urtavla med vertikal slipning, märkt "Kockums", applicerade stavindex i guldfärg, applicerad logotyp, guldfärgade visare med lysmassa
Manuellt, kaliber Certina 265
Meshlänk i pläterat rostfritt stål, 18 mm, ej original
Ej öppnad
Värdering | 3 000 - 3 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |