32079 Wirgin Edinex, 30/40-tal, Tyskland
Wirgin Edinex, Schneider-Kreuznach Xenon 45 mm 1:2, ca 1930/40-tal, Tyskland, kommer i bärväska i brunt läder
- Skick:Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage, visst slitage av förnickling kring grepp, väska med defekt lås
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |